Двожильні нагрівальні кабелі ETC, ETC ECO, ETT | EXTHERM

Нагрівальний кабель

Двожильні нагрівальні кабелі EXTHERM ETC ECO

Двожильні нагрівальні кабелі серії ETС ECO призначені  для підтримання комфортної температури або опалення  приміщення. Також можуть використовуватись для зовнішнього застосування: системи сніготанення для покрівель, водостоків, сходинок, захист від замерзання води і рідини в трубах. Встановлюються на площі довільних конфігурацій і розмірів. Регулювання температури відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Кабелі не потребують обслуговування при експлуатації. Гарантійний термін – 20 років.

Технічні дані:
Напруга мережі 230 В
Питома потужність 20 Вт/м пог
Товщина кабелю 5 мм
Макс. робоча температура 80° С
Клас захисту IP X7
Ізоляція нагрівальних  жил FEP (TEFLON)  (Макс. температура єксплуатації 205°С)
Захисний екран Алюмінієва фольга + мідний багатожильний провідник
Зовнішня  ізоляція PVC
Кабель для підключення до мережі 3 м
Конструкція нагрівального кабелю:
 
Параметри нагрівальних кабелів  ETC ECO:

 
Двожильні нагрівальні кабелі EXTHERM ETT ECO

Двожильні нагрівальні кабелі серії  ETT ECO призначені для зовнішнього застосування: системи сніготанення для покрівель, водостоків, сходинок, захист від замерзання води і рідини в трубах. Управління роботою кабелів ЕТТ ECO відбувається за допомогою  датчика температури, датчика вологості, термостатів та метеостанцій. Кабелі не потребують обслуговування при експлуатації.  Гарантійний термін – 20 років.

Технічні  дані: 
Напруга мережі 230 В
Питома потужність 30 Вт/м пог
Товщина кабелю 7 мм
Макс. робоча температура 80° С
Клас захисту IP X7
Ізоляція нагрівальних  жил FEP (TEFLON)  (Макс. температура єксплуатації 205°С)
Захисний екран Алюмінієва фольга + мідний багатожильний провідник
Зовнішня  ізоляція PVC
Кабель для підключення до мережі 3 м
Конструкція нагрівального кабелю:
Параметри нагрівальних кабелів ETТ ECO:

Нагрівальні кабелі для систем теплої підлоги

Системи теплої підлоги на базі нагрівального кабелю – це високоефективні вироби обігріву які використовуються в приміщеннях, різних за призначенням та площею. Вони можуть використовуватись, як сумісно з центральною опалювальною конструкцією, так і в ролі самостійного елементу обігріву. Основою даного механізму виступає нагрівальний кабель, який забезпечує утворення теплової енергії і за короткий час здатен прогріти приміщення при мінімальному споживанню електроенергії.

Види кабелів і їхні конструктивні особливості

За основним типом розрізняють кабельні вироби одножильного та двожильного типу.

Нагрівальний кабель одножильний складається з:

 • Одної ізольованої жили нагріву. Ізоляція може бути виготовлена з фторопласту або поліетилену.
 • Жили заземлення. Які виготовлені з мідного сплаву.
 • Загального металевого екрану. Його структура може мати суцільний або сітчастий конструктив.
 • Внутрішньої оболонки з полівінілхлориду.
 • Двох кінцевих з’єднувальних муфт.

Двожильний нагрівальний кабель відрізняється від одножильного наявністю двох ізольованих провідників.

Відмітимо, що підключення двожильного нагрівального кабелю, ціна якого не набагато вища від одножильного, виконується тільки з одного кінця конструкції. Одножильний тип обладнання необхідно підвести до джерела живлення з двох сторін, що дещо ускладнює процес монтажу механізму.

Монтаж та застосування кабельних механізмів

Нагрівальний кабель для теплої підлоги може мати різну потужність та діаметр, що безпосередньо впливає на процес монтажу виробу на підлогову основу.

Нагрівальний кабель для підлоги малого діаметру (3-4мм) можна прокладати, без наявності товстої бетонної стяжки, в тонку клейку суміш. За рахунок цього нагрівальний елемент розташований близько до поверхні та забезпечує швидкий підігрів підлогового покриття та загального простору. Дані системи використовуються в закритих приміщеннях і успішно можуть використовуватись в кімнатах із підвищеним показником вологості (ванні кімнати, душові).

Тонкий нагрівальний кабель для підлоги, ціна якого доступна для споживача, може представляти собою самостійний виріб або розташовуватись на сітчастій основі з скловолокна. Одножильні та двожильні нагрівальні мати реалізують у вигляді рулонів, і встановлюються шляхом розстилання сітчастого полотна на підготовлену будівельну основу. Кабель вмонтований з чітким кроком, що тягне за собою фіксовану потужність конструкцій при його роботі. Крок монтажу кабелю при його встановленні можна вибирати, що дозволяє регулювати показник потужності теплої підлоги при кінцевому функціонуванні.

Високопотужний нагрівальний кабель для теплої підлоги, ціна якого також прийнятна, відрізняється своєю універсальністю, оскільки дозволяє обігрівати не тільки внутрішні приміщення, а також і вуличні елементи, наприклад: водостічні труби, дахи будинків, грунтові площі та ін.. Таке обладнання відрізняється підвищеним показником міцності, воно стійке до впливу зовнішніх факторів та механічного пошкодження. В приміщенні його монтаж здійснюється в цементно-піщану суміш товщиною в 3-5см.  Регулюючи крок монтажу одножильної чи двожильної системи даного типу, можливо вибирати оптимальну потужність теплої підлоги, яка підходить під будь-який тип приміщення.

Основні переваги опалювальних систем на основі нагрівального кабелю

Відмітимо головні переваги нагрівальних кабелів:

 • Низьке споживання електроенергії.
 • Можливість монтажу під довільне підлогове покриття.
 • Висока ефективність.
 • Надійність.
 • Простота в монтажі та використанні.
 • Довговічність.
 • Можливість використання конструкцій без дозвільних документів зі сторони різних інстанцій.

Саморегулюючі нагрівальні кабелі ЕASYTHERM SELFREG SR

Саморегулюючі нагрівальні кабелі Еаsytherm SR 17 і Еаsytherm SR 30 призначені для зовнішнього застосування: системи сніготанення для покрівель, водостоків, захист вIд замерзання води і рідини в трубах. Також застосовуються для підтримки температури або підігріву різних рідин у трубопроводах і резервуарах. Стійкі до УФВ. У деяких випадках, рекомендується застосовувати у парі з терморегулятором та датчиком температури для уникнення перегріву. Саморегулюючі нагрівальні кабелі не потребують обслуговування при експлуатації. Саморегулюючі кабелі не мають холодних кінців і кінцевої муфти (постачається окремо). Гарантія 5 років.

Max Garcia Womens Jersey