Нагрівальні мати EXTHERM ET, ET ECO, ETL | EXTHERM

Нагрівальні мати

Двожильні нагрівальні мати EXTHERM ЕТ ЕСО

Двожильні нагрівальні мати серії ET ЕСО призначені  для підтримання комфортної температури або опалення  приміщень. Монтаж нагрівальних матів здійснюється безпосередньо під підлогове покриття (плитка, ламінат та інше ). Товщина нагрівальних матів усього 3 мм, що забезпечує мінімальне збільшення висоти підлоги. Регулювання  температури підлоги  відбувається завдяки електронному терморегулятору з датчиком температури. Мати  прості в монтажі і не потребують обслуговування при експлуатації.  Гарантійний термін – 20 років.

Технічні дані:
Напруга мережі 230 В
Питома потужність 180 Вт/м2
Товщина кабелю 3 мм
Макс. робоча температура 80° С
Клас захисту IP X7
Ізоляція нагрівальних  жил FEP (TEFLON)
Захисний екран Алюмінієва фольга
+ провід 1х0.5 мм2
Зовнішня  ізоляція PVC
Кабель для підключення до мережі 3 м
Конструкція нагрівального кабелю:
Параметри нагрівальних матів ET ECO:

Надтонкі нагрівальні мати  EXTHERM ETL

Одножильні  нагрівальні мати серії ETL розроблені  спеціально для монтажу   під   ламінат.     Товщина всього 1,5 мм. Монтаж  здійснюється безпосередньо під  ламінат, без будівельних сумішей. Регулювання температури  підлоги  відбувається  за допомогою електронного     терморегулятора     з     датчиком температури. Також  їх можна використовувати для захисту дзеркал у ванних кімнатах, запобігаючи їх запотіванню. Гарантійний термін – 20 років.

Технічні дані:
Напруга мережі 230 В
Питома потужність 200 Вт/м2
Товщина кабелю 1,5 мм
Макс. робоча температура 80° С
Клас захисту IP X7
Ізоляція нагрівальних  жил FEP (TEFLON)
Захисний екран Луджена мідь
Зовнішня  ізоляція FEP (TEFLON)
Кабель для підключення до мережі 2 х 4 м
Конструкція нагрівального кабелю:
Параметри нагрівальних матів ETL:

Нагрівальні мати для теплої підлоги

Нагрівальні мати є ідеальним рішенням для опалення у випадку, коли немає можливості при монтажі теплої підлоги підвищити рівень підлогової лінії приміщення.

Ці конструкції популярні та користуються попитом серед споживачів за рахунок своїх високих експлуатаційних показників та унікальних технічних властивостей.

 

Основні складові матів

Нагрівальні мати для підлоги – це механізми у вигляді сітчастого полотна, де з чітко фіксованим кроком розміщений базовий елемент нагріву – тонкий високонадійний кабель. В залежності від його типу розрізняють одножильні та двожильні нагрівальні системи.

Нагрівальний одножильний елемент включає в себе кабель, який підключається до електроживлення з обох сторін. Це конструктивна особливість самого кабелю, де присутня лише одна жила розжарювання з двома кінцями живлення. Дана особливість суттєво ускладнює процес монтажу теплої підлоги, оскільки для правильного розміщення обладнання доводиться виконувати ряд додаткових розрахунків.

Двожильний механізм включає в себе не тільки жилу розжарювання, а ще й звичайний електричний кабель. На одному кінці опалювального елементу обидва ці проводи сховані в муфту,  а на другому підключаються до мережі, що дозволяє живити конструкцію електроенергією, використовуючи тільки один кінець кабелю.

 

Області використання та техніка монтажу теплої підлоги на базі матів

Нагрівальні мати – тонкі, успішно використовуються в будь-яких приміщеннях. Їх монтаж здійснюється на будь-якій стадії ремонту, включаючи можливість застосування механізму поверх старої керамічної плитки. Електричний мат розміщується в клейкій суміші, навіть без цементної стяжки, що спрощує та прискорює процес монтажу виробу.

Нагрівальні мати, підключення яких виконується в приміщеннях з високою вологістю (ванні кімнати, душові), повинні мати показник потужності від 150 Вт/м2 . Це правило стосується й приміщень з малим рівнем теплозахисту (балкони, лоджії, кімнати на перших поверхах та ін.)

Сам процес монтажу нагрівального мату під плитку заключається в розстиланні його на вже готову поверхню. Наступним етапом є фіксація мату клейкою сумішшю без додаткових вирівнювань, а по закінченню монтажу тепла підлога може зразу ж виконувати функцію обігріву згідно її виробничим параметрам.

Використовувати елемент нагріву для підлоги можна не тільки під керамічну основу, але й під будь-який інший матеріал. Вони чудово прогрівають камінь, кафель, ламінат та інші поверхні. За рахунок  близького розташування нагрівального мату до підлогової основи, тепла підлога забезпечує швидкий обігрів приміщення, а рівномірний крок монтажу кабелю впливає на високу якість обігріву без утворення протягів та небажаних перепадів температури.

 

Основні переваги представлених теплих підлог

Нагрівальні конструкції для теплої підлоги, ціна яких доступна широкому колу споживачів, мають ряд базових переваг:

  • Економія висоти приміщення.
  • Мале споживання електроенергії.
  • Простота в монтажі та експлуатації системи.
  • Висока надійність та безпека.
  • Можливість обігріву приміщення без наявності центральної опалювальної системи.
  • Тривалий термін безперебійної експлуатації.
Max Garcia Womens Jersey